کفپوش ورزشی - An Overview

کفپوش دومیدانی تارتان با مدل اجرایی اسپری معرفی کفپوش دومیدانی تارتان مواد پلیمری از جمله پلی‌یورتان ها...

کفپوش‌های گرانولی به دلیل مقاومت بالا و ثبات در رنگ و ابعاد مناسب فضاهای باز، فضای بازی کودکان و باشگاه‌های بدنسازی است.

تاتمی به علت وزن سبک تر و حالت اسفنجی مناسب حرکات نرمشی بوده در حالی که بهترین گزینه برای ورزش هایی همچون بدنسازی کفپوش گرانولی است.

این کفپوش در رنگ، ضخامت و ابعاد متنوع تولید شده و به راحتی قابل نصب می باشند. ضد آب بودن این کفپوش ها شستشوی آن ها را نیز راحت کرده است. نکات و استاندارد های لازم در تولید این کفپوش رعایت شده و این کفپوش دارای گواهی استاندارد می باشد.

پس از خشک شدن چسب سطح سالن، طبق ابعاد استاندارد زمین ورزش به طور مثال برای ورزش فوتسال (۴۰ متر طول و ۲۰ متر عرض)، نسبت به نقطه مرکزی زمین بوسیله طناب های رنگی خط های مرزبندی مشخص شده تا هر یک از رنگ های کفپوش دقیقا در محل مخصوص نصب شوند.

برای خرید کفپوش‌های فضای باز می‌توانید به صورت حضوری به مجموعه کفپوشان مراجعه کنید و یا در غیر این صورت از طریق سایت و اینستاگرام مجموعه کفپوشان، سفارشات خود را ثبت نمایید.

کفپوش پلی یورتان ورزشی از ظاهری زیبا و شفاف برخوردار است و به دلیل اجرای یکپارچه و بدون درز، جذب آلودگی‌های محیطی در آن به حداقل می‌رسد. همچنین امکان هر گونه خط‌کشی مخصوص زمین‌های ورزشی (والیبال، بسکتبال، فوتسال و …) به بهترین نحو توسط اجراکاران مجرب more info اکسیرور وجود دارد.

کفپوش پلی یورتان سردخانه ای به گونه‌ای طراحی شده است که در برابر سرمای زیر صفر درجه سانتی‌گراد کاملا مقاوم باشد. همچنین اجرای کاملا صاف و بدون درز و استفاده از افزودنی‌های آنتی‌باکتریال، امکان رشد میکرواورگانیزم‌ها را به حداقل می‌رساند. نظافت ساده و بهداشتی بودن، حفظ خاصیت آنتی باکتریال و جلوگیری از ایجاد فساد و بوی نامطبوع، استفاده از این کفپوش را در سردخانه‌ها و تمامی فروشگاه‌های مواد غذایی فاسد شدنی الزامی می‌کند.

سطل زباله پارکیسطل زباله چوبی پارکیسطل زباله فلزی پارکیسطل های مخصوص تفکیک زبالهسطل زباله بتنی

فعالیت خود را آغاز نموده و با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا و دستگاه های مجری کاملا پیشرفته در کشور، بزرگترین تولید کننده ی کفپوش های یکپارچه تزریقی پلی اورتان و اپوکسی میباشد.

شرایط نگهداری درصد مهمی از طول عمر کفپوش را تعیین می کنند.

کیاورزش جزو معدود برندهای معتبری است که باکیفیت‌ترین کفپوش سالن ورزشی را به بازار وارد می‌کنند. عملکرد کفپوش سالن کیاورزش در مقایسه با سایر برندها، بیشتر است. به همین خاطر، شما می‌توانید انواعی از کفپوش را خریداری کنید که برای هر نوع سالن ورزشی حرفه‌ای و غیرحرفه‌ای کاربردی است.

شرکت اکسیرور به کوشش جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه‌های تهران و امیرکبیر در زمینه تولید و اجرای تخصصی انواع کفپوش‌های پارکینگی، صنعتی، آزمایشگاهی، آنتی استاتیک، ساختمانی و سه بعدی شروع به کار نمود.

کفپوش لاستیکی تایل می توان گفت مهم ترین نکته موجود در کفپوش های لاستیکی تایلی، نحوه نصب آن هاست. چرا که ایم کاشی ها باید با دقت کافی کنار هم قرار گرفته و به هم متصل شوند. درصورتی که نصب کفپوش لاستیکی تایلی به درستی انجام نشود، نمی توان انتظار عملکرد خوبی از آن داشت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *